Hakkımızda

Realty World ABC, 15 yıllık tecrübesi ile lüks konut projelerinde hizmet veren, alanında uzman olan bir emlak ofisidir.

Hakkımızda

Realty World ABC 15 yıllık tecrübesi ile lüks konut projelerinde hizmet veren, alanında uzman olan bir emlak ofisidir. Realty World ABC binlerce mutlu müşteri ve başarılı çalışanlarla 15 yıldır aynı yerindedir.

Realty World ABC sektör tecrübesiyle, yatırım değeri olan mülklerin satışı, kiralanması ve proje bazlı pazarlanmasında uzman ve profesyonel kadrosu ile hizmet sağlamaktadır. Hem müşterilerine hem de çalışanlarına aynı değeri vermektedir.

Prestijli Projeler

Realty World ABC, İstanbul’un nezih ve prestijli bölgelerinde yatırım değeri olan projelerde hizmet sunmaktadır. Bu Projeler ;

Acıbadem Almondhill, Akasya Acıbadem, Mesa Çamlıca, DAP Validebağ Konakları, Çamlıca Konakları, Ata Konakları, Acıbadem Arteverde, Göztepe Emaar Square, Maltepe Nish Adalar, Maltepe Narcity, Maltepe Narlife, Maltepe Fuaye, Maltepe Evlapark, Maltepe Kiptaş, Nidapark Küçükyalı gibi projelerdir. Tüm danışmanlık ve pazarlama faaliyetlerini alanlarında tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimizle yürüterek müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda, etkili ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Fırsatlar İçin Hemen Bizi Arayın: +90 216 688 7500

Binlerce mutlu müşteriden biri de siz olun.
Mesaj
1
WhatsApp ile Şimdi Yaz
WhatsApp ile Şimdi Yaz