Hakkımızda

Realty World ABC, 15 yıllık tecrübesi ile lüks konut projelerinde hizmet veren, alanında uzman olan bir emlak ofisidir.

Dairemi En Hızlı Nasıl Satarım?

Gayrimenkul yatırımında en doğru yatırım şekli, kişinin tüm birikimini en iyi şekilde analiz edip bu standartlar ölçüsünde yatırım yapmaya yönelmesidir. Bir evin satış değerinin belirlenmesinde en önemli faktörlerden birisi bulunduğu muhittir. Muhitin merkeze uzaklığı, denize uzaklık/yakınlık, çevrede ağaçlık arazi bulunup bulunmaması, balkon ve havuz olup olmaması satışa direkt etki eder.

Ev satarken önce yakın çevreye haber vermek, mahalle ya da yaşadığımız sitede bunu duyurmak ve birkaç ilan sitesine hatta gazetelere ilan vermek ilk akla gelen yöntemlerdir. Ancak evinizi değerinde, doğru zamanda ve güvenle satmak için dikkat edilmesi gereken önemli püf noktalar vardır.Evinizi satışa çıkardıktan sonra adaylarla görüşmek için çok iyi bir ikna ve iletişim becerisi gerekmektedir. Evinize davet edip görüşeceğiniz, evi göstereceğiniz insanların kim olduğunu bilmemek güvenlik için de riskler oluşturur. Evinizi kendi başınıza satmak ilk bakışta daha ekonomik ya da avantajlı görünse de işin de iyi, eğitimli bir danışmanı ile çalışmanın bu işi kendi başınıza yapmanızdan çok daha avantajlı ve karlı olduğu doğrudur.

Gayrimenkul almak ya da satmak ciddi bir yatırım kararıdır. Bu yüzden alım ya da satımı gerçekleşecek taşınmazların adil piyasa değerinin tespiti için profesyonel bir gayrimenkul danışmanına danışın. Evinizin satış değerini piyasada satılan gayrimenkullerin emsal satış değerlerini karşılaştırarak bulmak basit ve doğrusu olacaktır. Eğer mülkünüzün özellikleri ve niteliklerini karşılaştırabileceğiniz bir gayrimenkul civarınızda yok ise ekspertiz yetkisi olan bir ya da birkaç uzmandan yardım isteyerek, bedeli karşılığında değer tespiti yaptırmanız mümkündür. Satacağınız evin gerçek değerini öğrenmek için profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde dairenizin satışı hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

“Realty World ABC Gayrimenkul evinizi satmanın en kolay yoludur.”

 

Yorum Yok

Yorum Yaz

Mesaj
1
WhatsApp ile Şimdi Yaz
WhatsApp ile Şimdi Yaz