Hakkımızda

Realty World ABC, 15 yıllık tecrübesi ile lüks konut projelerinde hizmet veren, alanında uzman olan bir emlak ofisidir.

Neden Gayrimenkul Danışmanı ile Çalışmalıyım?

Kendi alanında uzman bir Gayrimenkul Danışmanı; Fiyat, Pazar Analizi, Zaman, Tanıtım, Müşteri Değerleme, Doğru Teklif gibi aşamaları sizin lehinize olacak şekilde yönetir. En fazla seçenek ile en doğru alıcıya ulaşmanızı sağlar. Mülkünüzü ise en karlı şekilde değerlendirmenizi sağlar. Gayrimenkul Danışmanları tecrübeli olmalarının yanı sıra belli alanlarda uzmanlaşır ve o bölgedeki tüm fırsatları yakından takip ederler. Doğru Gayrimenkul Danışmanı satış sürecini sizin adınıza yürütürken kaydedilen ilerlemeyi, satışı etkileyebilecek gelişmeleri ve süreç hakkında size düzenli olarak bilgilendirmede bulunur.

Gayrimenkul Danışmanı ile çalıştığınızda kafanız rahat edecektir. Örneğin; Evinizin  veya iş yerlerinizin satış değerini piyasada satılan gayrimenkullerin emsal satış değerlerini karşılaştırarak bulmak basit ve doğrusu olacaktır. Eğer mülkünüzün özellikleri ve niteliklerini karşılaştırabileceğiniz bir gayrimenkul civarınızda yoksa ise ekspertiz yetkisi olan bir ya da birkaç uzmandan yardım isteyerek, bedeli karşılığında değer testi yaptırmanız mümkün.

İşinde uzman Gayrimenkul Danışmanı, yatırım konusunda size kazandıran ve sürekli ilişki içerisinde kalmayı tercih eder. Asla mülk alımında veya satışında kendi kazancı ile hareket etmez. Hizmet, sektörü, müşteri memnuniyeti odaklı bir sektördür ve iyi bir Gayrimenkul Danışmanı bu bilinç ile hareket eder.“ Realty World ABC Gayrimenkul Danışmanları eğitimli, alanında uzman kişilerdir. Doğru fiyata, doğru zamanda alım, satım ve kiralama için doğru gayrimenkul danışmanı ile çalışın.”

Yorum Yok

Yorum Yaz

Mesaj
1
WhatsApp ile Şimdi Yaz
WhatsApp ile Şimdi Yaz